Шокуючий випадок на Закарпатті: що сталося з посилкою, яку відправили "Укрпоштою"

Життя  12 травня 2021 року, 10:33 7949 ФОТО

8 мільйонів бджіл відправили "Укрпоштою" із Закарпаття. Всі вони загинули. Це сталося вчора, 11 травня.

Як повідомляє журналіст Віталій Глагола, бджолярі із Іршави і Виноградова надіслали спеціальні пакети із бжолами, маткою і спецільним розплодом Укрпоштою до замовників.

"400 спеціальних пакетів працівники "Укрпошти" везли у звичайній вантажівці Hyundai. Через відсутність кисню і відсіків для провітрювання усі 8 мільйонів бджіл, що були у вантажівці, не вижили. Це виявили в Ужгороді за кілька годин після відправки". – розповів Глагола.

Читайте також:  Афера на пошті: що вигадав молодий мукачівець

За його словами, бджолярі звернулись до поліції і збираються судитись із "Укрпоштою". Вартість усіх відправлених поштою бджіл на ринку складає близько 500 тисяч гривень.

"Вони просто запарились у тій вантажівці і без кисню, і під розпеченими металом. Вони ж живі – це не просто вантаж. Бджолам теж треба кисень, а тут його не було ще й у спеку. У мене серце розривається від побаченого вчора. Справа не тільки у матеріальних збитках – бджіл шкода неймовірно", – розповіла журналісту одна із пасічниць Марія Лендел.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 3
Громадянка 12.05.2021, 20:53
А яка це нрмальна дставка? А ну пясніть, шановний дописувач! Яку фірму запропонуєте? У нас вона є?
Грмадянка 12.05.2021, 20:49
Дуже шкода бджілок! Але! Про що думав відправник? У нього була голова на плечах? Спека!!! Чому не найняли приватний відкритий транспорт, чому особисто не супроводжували бджіл,хай навіть на власному транспорті?
Василь 12.05.2021, 10:35
Скупий платить двічі. Треба було нормальну доставку заказати, а не Укрпошту диряву