У реабілітаційному центрі НПП "Синевир" помер ведмідь

Життя  12 травня 2021 року, 13:47 2157

У реабілітаційному центрі бурого ведмедя НПП "Синевир" повідомили про смерть ведмедя Юри, якого було вилучено з пансіонату "Байка". Для виявлення причини загибелі фахівці виконали розтин тварини.

"Пластикова пляшка, дерев’яні предмети, небезпечні кількаметрові гельмінти – це лише неповний перелік того, що було знайдено у шлунку ведмедя. Крім того, спеціалісти виявили набряк легень та збільшені у розмірах внутрішні органи", – розповів голова Державної екологічної інспекції України Андрій Мальований.

Внаслідок багаторічного утримання ведмедя в неналежних умовах він перебував у жахливому стані. Тварина мала новоутворення на очах та надмірну вагу (вдвічі більшу за норму).

Читайте також:  18-річного ведмедя привезли до Центру реабілітації на Закарпаття

Як зазначив Андрій Мальований, це зовсім не дивно, враховуючи її невідповідне харчування у пансіонаті: власник годував Юру солодощами та газованими напоями. А тісний вольєр не давав можливості ведмедю для рухової активності, що вкрай важлива для диких тварин.

"Через загострення хронічних захворювань Юрі необхідне було термінове хірургічне втручання, – розповів Андрій Мальований. – На жаль, операцію він не пережив".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0