Популярна серед туристів країна дозволила в’їзд українцям: вимоги

Життя  16 травня 2021 року, 08:30 2297

З 14 травня уряд Греції дозволив в’їзд мандрівникам із третіх країн з туристичною метою, в тому числі і для громадян України. Про це повідомили в посольстві України в Греції. Вимоги для в’їзду на територію Греції громадянам України з туристичною метою передбачають:

Читайте також:  Відпочинок в Одесі: які ціни 2021 на проживання

  • заповнення спеціальної форми PLF (форма пасажира) за 24 години до перетину кордону.
  • надання сертифікату про завершення вакцинації, зробленої не раніше ніж за 14 днів до дати в’їзду, або негативний результат тесту ПЛР-тест на SARS-CoV-2 з перекладом на англійську, який зроблений не раніше ніж за 72 години (рахуючи від часу взяття забору до прибуття на пункт пропуску в Грецію);
  •  або довідка про перенесену коронавірусну хворобу та одужання чи довідка про наявність антитіл після  перенесеної коронавірусної хвороби з перекладом на англійську (чинність довідок: від 2 до 9 місяців з дати видачі). 

 "Вищезазначені вимоги розповсюджуються також на дітей віком від 5 років", - наголошують у посольстві. У дипвідомстві зазначають, що при прибутті до пункту пропуску через державний кордон Греції можливе вибіркове проведення тестування на SARS-CoV-2. У разі позитивного результату тестування інфіковані особи будуть перебувати на 14-денному карантині у визначених урядом місцях.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0