Прокуратура просить стягнути з одного із підприємств близько 3,2 млн грн податкової заборгованості

Життя  17 травня 2021 року, 14:19 523

Закарпатською обласною прокуратурою подано позовну заяву до Харківського окружного адміністративного суду щодо стягнення із приватного підприємства до держбюджету податкової заборгованості у сумі близько 3,2 млн грн.

Прокурори обласної прокуратури виявили, що зареєстроване на Харківщині підприємство порушило положення Протоколу 1 до Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, вимог Митного та Податкового кодексів України при застосуванні преференційного режиму оподаткування товарів при їх розмитненні на одному з митних постів Закарпаття в рамках вказаної Угоди, – повідомляє пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.

Читайте також:  Прокуратура заявила, що оскаржить вирок обвинуваченим у резонансній стрілянині в Мукачеві

Такі порушення призвели до заниження податкових зобов’язань підприємству на загальну суму майже 3,2 млн грн, зокрема й по сплаті ввізного мита. Кошти не сплачено в добровільному порядку, що й стало підставою для прокурорського реагування та звернення до суду із відповідним позовом в інтересах держави в особі Державної податкової служби.

За позовною заявою судом вже відкрито провадження у справі.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0