Василь Петьовка виступив за криміналізацію контрабанди

Життя  18 травня 2021 року, 20:04 807

Протягом 10 останніх років незаконне переміщення товарів через кордон України не вважалося кримінальним злочином.

"Інтереси окрем груп впливу під виглядом ідеї загальної гуманізації покарань за економічні злочини призвели до декриміналізації цього виду діяльності та, як наслідок, значних втрат для нашої держави.

Щорічний розмір втрат від контрабанди став еквівалетним сумі модернізації тисяч українських шкіл і лікарень та втраті сотень тисяч робочих місць.

Читайте також:  Прикордонники викрили 4 контрабандистів з безпілотником

Відсутність ефективного покарання популяризувало серед підприємців використання у веденні бізнесу незаконних прийомів на митному кордоні України.

Такі вагомі аргументи час від часу повертали суспільство до ідеї відновлення кримінального покарання за ці злочини.

Наприкінці квітня ці дискусії не тільки активізувалися, а й отримали конкретний формалізований прояв у законотворчій ініціативі президента України.

Законопроєкт Володимира Зеленського повинен в значній мірі сприяти зменшенню контрабанди, а відтак - значному наповненню бюджету України, що у свою чергу екстраполюється на ремонти тисяч кілометрів доріг та модернізації шкіл, садочків і лікарень.

Голосуватиму "за" відповідну ініціативу президента про внесення змін до Кримінального кодексу та закликаю колег підтримати цей вкрай необхідний документ під час розгляду у ВРУ", – повідомляє нардеп на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 2
Біломорканал 19.05.2021, 06:15
треба щуку утопити.
Мукачево 18.05.2021, 21:31
Пітьовка із контрабанди заробив мільйони доларів, а тепер можна прийняти кримінал, дебіли вонячі