Погода на червень 2021 року в Україні: синоптики зробили перші прогнози

Життя  19 травня 2021 року, 12:01 50745

Погода на червень 2021 року обіцяє бути мінливою. Спека у першій декаді зміниться опадами, але під кінець місяця знову відчутно потепліє.

Про це розповіла кліматолог Віра Балух.

За її словами, початок літа буде теплим, але не спекотним. У перші дні червня денні максимуми сягатимуть від +18 до +21 градусів в залежності від регіону. Та вже в десятих числах Україну накриє спека. Термометри фіксуватимуть до +32 градусів. Така температура протримається орієнтовно до середини місяця.

Читайте також:  Яким буде літо-2021: прогноз народного синоптика

Далі прогноз погоди на червень 2021 року показує зниження денних максимумів – орієнтовно до +24 градусів. Такі позначки на термометрі можна буде спостерігати до 25 червня. Також в цей період прогнозують дощі. Віра Балух прораховує, що опади можливі з 16 по 18 червня та 24 і 25 числа.

Під кінець місяця знову сильно потепліє і позначки термометрів показуватимуть понад +30 0С.

Народний синоптик Леонід Горбань прогнозує наступну погоду:

  • перші два дні червня – тепло, але опади;
  • з 3 по 5 червня – спека;
  • далі кілька днів – опади;
  • сухо і спекотно – з 9 по 22 число;
  • від 23 червня і до кінця місяця – тепло, але не спекотно. Також в ці дні можливі опади: 25, 26 та 30 червня.

Якщо говорити у розрізі літа, загалом же погода у червні буде доволі теплою. А от довгострокові прогнози погоди показують, що у липні та серпні варто очікувати багато дощів.

Станом на тепер, погодні сайти поки не показують великої спеки на перший місяць літа. Тенденційний прогноз AccuWeather подає більш скромні температури. Приміром, в той час як вищезгадані синоптики кажуть про спеку в десятих числах червня, сайт прогнозує максимальні значення на рівні від +24 до + 26 градусів в залежності від регіону.

Схожі температури показує і погодний інформер Gismeteo.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 13