В Угорщині скасують ряд карантинних обмежень

Життя  21 травня 2021 року, 11:27 1876

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив у радіоінтерв’ю в п’ятницю, що країна в по суті перемогла третю хвилю коронавірусу, та що ряд обмежень, які поки залишаються, будуть зняті після вакцинації 5 мільйонів осіб першою дозою вакцини.

"На цей момент 4 898 866 осіб отримали хоча б одну дозу вакцини від коронавірусу, і позначка у 5 мільйонів "напевно буде досягнута в ці вихідні", – сказав Орбан Kossuth Radio. За його словами, це ставить Угорщину в авангард Європи.

"Угорщина набагато безпечніша в порівнянні з іншими країнами", – заявив угорський прем’єр.

Читайте також:  В ЄС назвали дату введення COVID-паспортів

До серйозних обмежень, які повинні бути зняті, належать нічна комендантська година, обов’язковий час закриття ресторанів і магазинів, носіння масок в громадських місцях, а також заборона на індивідуальні та командні види спорту на відкритому повітрі.

Крім того, до 50 осіб зможуть відвідувати приватні і сімейні заходи, а до 200 осіб зможуть відвідувати весілля. До 500 осіб зможуть відвідувати заходи на відкритому повітрі.

За словами Орбана, тільки люди з сертифікатами про вакцинацію зможуть відвідувати музичні і танцювальні заходи. Тим часом, щеплені підлітки 16-18 років зможуть брати участь в культурних і спортивних заходах в закритих приміщеннях, додав він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 3