Відомо, хто переміг у конкурсі "Євробачення" та яке місце зайняла Україна

Життя  23 травня 2021 року, 01:51 6104

Переможець "Євробачення" 2021 року – Італія – Maneskin. Саме Італія тріумфувала на пісенному конкурсі в Роттердамі.

Український гурт Go_A виступав у другій половині шоу – під номером 19. За підсумками голосування українці отримали 364 бали та посіли 5 місце.

Друге місце у конкурсі виборола Франція – Barbara Pravi, третє – Швейцарія – Gjon’s Tears.

Читайте також:  Як Україна виступила на Євробаченні та чи пройшла у фінал

Фінальний виступ був поділений умовно на дві частини. У першій виступали Кіпр, Албанія, Ізраїль, Бельгія, Росія, Мальта, Португалія, Сербія, Великобританія, Греція, Швейцарія, Ісландія та Іспанія. У другій частині, разом з Україною, свої номери показали Молдова, Німеччина, Фінляндія, Болгарія, Литва, Франція, Азербайджан, Норвегія, Нідерланди, Італія, Швеція і Сан-Марино.

Україна на "Євробаченні"

Цьогоріч Україну на конкурсі представляв гурт Go_A з піснею "Шум". Після першого півфіналу Інтернет вибухнув коментарями про вражаючий виступ українців. Виступ електрофольк-гурту став одним із найбільш популярних на офіційному каналі "Євробачення" у мережі YouTube: його вже переглянули понад 8 мільйонів разів.

Вибір тих, хто представлятиме Україну на "Євробаченні" проводився ще у 2020 році. Втім, через стрімке поширення COVID-19 пісенний конкурс тоді не відбувся. У 2021 році Україна вирішила не змінювати учасника, а лише, як цього і вимагають правила конкурсу, змінити пісню.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Ура) 23.05.2021, 02:04
Молодці) Чудовий результат) І Росію залишили далеко позаду)) Супер))