Бензин в Україні різко подешевшав, але АЗС урізали бонуси клієнтам

Життя  26 травня 2021 року, 08:48 899

Ціни на пальне останні кілька тижнів не перестають дивувати українців. Бензин у травні 2021 значно подорожчав. Та останні кілька днів середня ціна бензину в Україні впала на 1,5% – з 25,22 грн до 24,84 грн/літр. Згідно введеному держрегулювання вартості палива, протягом ІІІ декади травня ціна бензину не повинна перевищувати 29,84 грн/літр, а дизеля – 27,89 грн/літр.

Однак деякі преміальні АЗС почали урізати бонусні програми нібито в зв’язку з втратами через держрегулювання цін. Про це співголова Фонду енергетичних стратегій Дмитро Марунич повідомив у коментарі UBR.

"Це цілком реальна історія. У них були програми лояльності, які досягали 10% від вартості палива в роздробі. Їхній бізнес так і будувався: якщо ти постійно заправляєшся, то платиш на 10% менше. У них іншого варіанту немає, але подивимося, наскільки в майбутньому влада буде "закручувати гайки", – зазначив Марунич.

Читайте також:  Найбільші АЗС припинили продаж преміального палива

Водночас експерт паливного ринку Олександр Киримов висловив думку, що йдеться про шантаж влади. "Регулювання вартості палива все одно неефективне. І учасники ринку можуть його обходити. А то, що останні нібито скаржаться і урізують програми лояльності, я розцінюю як показовий виступ. Мовляв, "бачите, ви по нам вдарили, а дісталося і клієнтам", – резюмував Киримов.

Зазначимо, мережі АЗС WOG і ОККО відновили продаж преміального палива.

Джерело: Обозреватель
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 3