Можливе тимчасове обмеження пересування людей і транспорту: СБУ звернулась до закарпатців

Життя  27 травня 2021 року, 11:00 5395

У період з 1 по 2 червня на територіях Мукачівського та Берегівського районів координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України у Закарпатській області проведе планові антитерористичні навчання.

СБУ просить громадян із розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців, мати з собою документи, що засвідчують особу.

Навчання пройдуть в умовах максимально наближених до реальних, із використанням спеціальної техніки та озброєння. Тому на окремих територіях можливе тимчасове обмеження пересування людей та транспорту, перевірка документів, що засвідчують особу, огляд автомобілів.

Читайте також:  Що коїться у селі на Мукачівщині: опубліковано відео

У пресслужбі УСБУ в Закарпатській області запевнили, що всі дії відбуватимуться у межах чинного законодавства та з безумовним дотриманням прав і свобод людини.

У разі отримання інформації про можливу причетність окремих осіб до діяльності умовних «терористів» та виявлення муляжів вибухових пристроїв просять повідомляти чергову службу Управління Служби безпеки України в Закарпатській області:

  • черговий по Управлінню: (0312) 69-15-16; (0312) 61-31-00;
  • телефон довіри: 097-256-54-30.
Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0