У Чехії почали видавати COVID-паспорти для подорожей у сусідні країни

Життя  1 червня 2021 року, 14:46 960

У Чехії із 1 червня почали видавати сертифікати вакцинації від коронавірусу для подорожей по Німеччині, Австрії, Польщі, Словаччині, Угорщині, Словенії та Хорватії. Документи є взаємовизнаними урядами всіх цих країн. Про це після засідання уряду в понеділок заявив міністр охорони здоров’я Чехії Адам Войтех.

"Сертифікати видаватимуться з вівторка, 1 червня, за допомогою сайту Očko.ÚZIS.cz і будуть визнані на двосторонній основі в семи країнах, як було нами схвалено в п’ятницю на засіданні уряду", –сказав Войтех.

Читайте також:  Сусідня країна вводить нові правила в’їзду для іноземців, включно й українців

Він повідомив, що громадяни можуть пред’явити сертифікат в рамках відвідування сусідніх держав – Німеччини, Австрії, Польщі та Словаччини, а також Угорщини, Словенії та Хорватії. З кожною із зазначених країн Чехія уклала двосторонню угоду.

Запровадження європейського документа для спрощення умов взаємних поїздок громадян держав-членів ЄС очікується з липня. За словами міністра охорони здоров’я, це відкриття стандартного туризму. Вони можуть знадобитися для відвідування певних закладів, відкритих у Чехії.

Нагадаємо, Чехія визнаватиме сертифікати вакцинації сусідніх країн.

Джерело: РБК-Україна
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0