Восьмимісячному хлопчику з Мукачева потрібна допомога у боротьбі важкою недугою

Життя  1 червня 2021 року, 20:34 8884 ФОТО

Маленькому Семенчику з Мукачева, якому нещодавно виповнилось 8 місяців, потрібна допомога! Зараз родина разом із синочком знаходиться в Києві, у відділення дитячої онкології Національного інституту раку. Лікарі поставили діагноз: нейробластома заочеревинного простору.

Мама Іванна та батько Олександр не можуть знайти собі місця і ладні на все, аби врятувати життя синочка, саме тому звертаються по допомогу до небайдужих.

Як розповідають батьки, в березні 2021 року виявили якесь ущільнення в паху у дитини. Звернулися до педіатра, до хірурга і з припущенням, що це грижа, рекомендували спостерігати. Через два місяці знову звернулися до педіатра зі скаргами, що ущільнення збільшилася.

Читайте також:  6-річний хлопчик пережив уже 9 операцій. Дитина потребує допомоги небайдужих

 

Зробили УЗД і виявили збільшений лімфовузол. Лікар почала дивитися інші лімфовузли. Вони теж виявилися збільшеними, а біля нирки виявили новоутворення. Батьки привезли сина в НІР. З травня 2021 року Семен поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Одною з перешкод в лікуванні є група крові хлопчика, а саме АВ(IV) Rh(-). Це рідкісна група, а дитинці доволі часто потрібне переливання.

Не будьмо байдужими! Допоможемо врятувати життя!

ПриватБанк – Поповнення карти 5168 7427 3010 3359 – Одержувач: Шепа Іванна.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0