На Закарпатті відбулася значна подія

Життя  3 червня 2021 року, 16:06 1710 ФОТО

В атріумі головної будівлі області – Закарпатської ОДА – відбувся Молитовний сніданок. З вітальним словом до присутніх звернувся голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков: «Сьогодні у спільній молитві з владиками та духовенством Закарпаття звернулися до Всевишнього – просили миру, добробуту і процвітання Україні, молилися за припинення війни на Сході, за життя наших воїнів, за подолання пандемії та її наслідків»

Очільник Закарпаття переконаний, що цей захід засвідчив міжконфесійну злагоду в нашому полірелігійному і багатонаціональному краї. 

Молитовний сніданок.

До Молитовного сніданку долучилися заступники голови облдержадміністрації, заступники голови Закарпатської облради, представники різних релігійних конфесій та громад, керівництво області, міста та районів Закарпаття, керівники правоохоронних органів, дипломати, творча інтелігенція та представники бізнесу.

«Цей захід став черговим підтвердженням того, що в нашій області є тісна комунікація та взаємодія представників різних віросповідань і національностей. Сьогодні разом із духовенством краю ми помолилися за найцінніше – мир у нашій державі та здоров’я всієї української громади», – підкреслив Ігор Шинкарюк, заступник голови облдержадміністрації.

Іштван Петрушка, заступник голови ОДА відмітив:  «Приємна атмосфера та заряд енергії. Відчутно, що цей захід – це той майданчик для щирої розмови. Ми всі дякуємо за те, що маємо та просимо Благословення». 

Молитовний сніданок і Закарпатській ОДА

Петро Добромільський, заступник голови Закарпатської ОДА додав, що такі зібрання важливі для усіх. «Цей захід для мене модель доброї єдності. Усі спільно молимося за успіх для нашої країни. Просимо Благословення та дякуємо усім тим, хто на сьогодні на передовій», – додав Петро Добромільський. 

Очільник Закарпаття Анатолій Полосков та його команда подякували духовенству за плідну міжконфесійну співпрацю, збереження толерантності у відносинах та спільні зусилля у боротьбі з пандемією.

Хвилиною мовчання присутні також вшанували пам’ять спочилих єпископів Василя Райчинця та Мілана Шашіка.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0