Популярна серед українців країна пом’якшила умови в’їзду

Життя  3 червня 2021 року, 20:43 1807

Українцям відтепер потрібен ПЛР-тест для перетину кордону Хорватії, зроблений не пізніше, ніж за 72 години до перетину кордону. Раніше була вимога у 48 годин. Про це написав посол України в Хорватії Василь Кирилич у Twitter.

"Хорватія пом’якшує умови в’їзду до країни: тепер негативний ПЛР-тест буде взято до уваги, якщо він не давніший, ніж 72 години (замість 48). Перепусткою служитимуть також підтвердження про вакцинування", – йдеться у повідомленні.

Для в’їзду до Хорватії також можна надати тест на антиген, але він має бути зроблений за 48 годин.

Читайте також:  У сусідній країні організовують лотерею для просування вакцинації. Можна виграти гроші і авто

Без тесту до Хорватії можуть їхати вакциновані особи за умови наявності сертифікату про щеплення, який підтверджує вакцинацію особи від Covid-19, яка була щеплена другою дозою вакцини (Pfizer, Moderna, AstraZeneca) не пізніше 14 днів від моменту в’їзду в Хорватію. Якщо вакцина передбачає одну дозу (Janssen/Johnson&Johnson), то вакцинація повинна бути здійснена не пізніше 14 днів від моменту в’їзду в Хорватію.

Особи, які подорожують з туристичною метою, повинні мати документальне підтвердження про сплату готелю/апартаментів/кемпів/приватних садиб/найму яхти, або підтвердження про власність житла чи яхти у Хорватії. Чинні правила в’їзду діють до 15 червня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0