Що таке поп-іт та сімпл-дімпл, як з цим грати та яка ціна іграшки

Життя  7 червня 2021 року, 09:43 3159

Поп-іт та сімпл-дімпл заполонили соцмережі. Діти та підлітки знімають відео і викладають їх у Тік-Ток та Інстаграм. Що це таке та чому раптом вони стали такими популярними.

Поп-іт або pop-it, що в перекладі з англійської означає "лопни це" – це іграшка, яка має найрізноманітнішу форму, але обов’язково із так званими бульбашками, що "цокають" (або "лопають") при їх натисканні. Принцип дещо схожий на лопання всім відомої пакувальної плівки із повітряними бульбашками. Але в іграшки є перевага: як тільки ви закінчили натискати бульбашки на одній стороні, лист можна перевернути і почати "цокати" заново.

Читайте також:  Вихідні у червні 2021 року: скільки відпочиватимемо та коли саме

Сімпл-дімпл – це схожа іграшка, але вона відрізнається від поп-іту хаотичним розташуванням бульбашок та їх різним розміром. Розміри таких іграшок найрізноманітніший: від компактних у вигляді брелка, і до великих, розміром з книгу.

Купити поп-іт та сімпл-дімпл можна, практично, в будь якому магазині. А в інтернеті їх величезна кількість. Ціна стартує від 49 гривень. За такі гроші ви отримаєте невеличку за розміром пластину. Більші та з "наворотами" можна купити за 300-400 гривень.

Поп іт

Часто в мережі можна прочитати, що згадані забави називають "антистресами". Мовляв, одноманітне "цокання" може заспокоїти нервову систему та розслабити.

Дані  іграшки прийшли на заміну колись популярним спінерам. Особливо багато відео з поп-іт та сімпл-дімпл у мережі Тік-Ток. Дійшло до того, що навіть популярні блогери почали знімати процес забави та виставляти відео у соцмережі. Дехто з них задається питанням, невже у житті підлітків стільки багато стресових подій, що їм потрібна така купа згаданих іграшок-антистресів.

Одне з найбільш частих запитань у Google: як грати з поп-іт та сімпл-дімпл?

Тут все залежить від вашої винахідливості:

  • можна просто натискати на ці бульбашки і не вкладати жодного сенсу в гру;
  • можна влаштувати змагання: двом учасникам гри належить вибрати, яку кількість бульбашок буде займати один хід (від 1 до 3); потім, виконуючи такі ходи, необхідно поступово перекривати все поле; хто буде загнаний в глухий кут або зробить останній хід, програє;
  • або ж влаштувати "гонки" на поп-ітах. Завдання – "лопнути" всі осередки свого поп-іта за максимально короткий час.

Раніше видання розповідало, якою буде погода влітку: науковець озвучила унікальний прогноз на три місяці.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0