Кабмін пом’якшив обмеження адаптивного карантину: що дозволили

Життя  8 червня 2021 року, 08:53 2213

Уряд послабив карантин в Україні. Про це йдеться в постанові Кабінету міністрів України.

Відтак, уряд дозволив проведення масових заходів, у тому числі в розважальних закладах та закладах громадського харчування. Однак за умови, що на одну людину буде виділено 4 квадратних метри площі будівлі, території або при заповненості на більше двох третин місць.

Тож, робота ресторанів дозволена цілодобово, а відстань між столиками зменшено з 2 до 1,5 м.

Читайте також:  Оприлюднено оновлену статистику по коронавірусу в Закарпатті

Обмеження не застосовуються, якщо у всіх учасників і організаторів заходу негативний результат тесту на коронавірус методом ПЛР або експрес-тест, який був проведений не більше ніж за 72 години до заходу, або документа, що підтверджує отримання двох доз вакцини.

У кінотеатрах та інших закладах культури дозволено приймати відвідувачів при наповненості залів не більше ніж на дві третини місць.

Також в Україні змінили критерії для встановлення "зеленої зони" карантину. Тому тепер зелений рівень епіднебезпеки діятиме, якщо:

  • кількість виявлених нових випадків інфікування на 100 тис. населення за останні 14 днів становить менше 75;
  • коефіцієнт виявлення випадків інфікування (методом полімеразної ланцюгової реакції та експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу) - менше 4%;
  • кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу протягом останніх семи днів на 100 тис. населення становить понад 300;
  • на всій території України немає регіонів з червоним рівнем епідемічної небезпеки.
Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0