Уряд розширив перелік документів для перетину кордону

Життя  8 червня 2021 року, 19:39 2437

Уряд розширив перелік документів, які дозволяють перетинати кордон України на в’їзд під час карантинних обмежень. Про це заявив речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко.

8 червня набула чинності постанова Кабінету міністрів від 2 червня 2021 № 583. Вже у середу норми цієї постанови будуть застосовуватися у пунктах пропуску.

Читайте також:  Чехія відкриє кордони для громадян ЄС: умови в’їзду

Тепер при перетині кордону України іноземцям потрібно мати, крім полісу страхування, негативний ПЛР-тест, або негативний експрес-тест, які проведено не більш, як за 72 години до перетинання державного кордону чи документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 вакцинами, включеними ВООЗ до переліку дозволених для використання у надзвичайних ситуаціях.

"Якщо умовою буланаявність негативного ПЛР-тесту, то із 8 червня перелік розширено до трьох документів: ПЛР-тест, експрес-тест на антиген або довідка про повну вакцинацію. Для громадян України обов’язковою нормою при поверненні додому залишається самоізоляція, якої можна уникнути, пред’явивши негативний ПЛР-тест, експрес-тест (яким не більше 72 годин –ред.) або довідку про повну вакцинацію", – зазначив Демченко.

Джерело: УП
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0