Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 308 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 16 000+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 15 100+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1800+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Уряд розширив перелік документів для перетину кордону

Уряд розширив перелік документів для перетину кордону

Уряд розширив перелік документів, які дозволяють перетинати кордон України на в’їзд під час карантинних обмежень. Про це заявив речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко.

ВІДЕО ДНЯ

8 червня набула чинності постанова Кабінету міністрів від 2 червня 2021 № 583. Вже у середу норми цієї постанови будуть застосовуватися у пунктах пропуску.

Читайте також:
Чехія відкриє кордони для громадян ЄС: умови в’їзду
Реклама

Тепер при перетині кордону України іноземцям потрібно мати, крім полісу страхування, негативний ПЛР-тест, або негативний експрес-тест, які проведено не більш, як за 72 години до перетинання державного кордону чи документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 вакцинами, включеними ВООЗ до переліку дозволених для використання у надзвичайних ситуаціях.

"Якщо умовою буланаявність негативного ПЛР-тесту, то із 8 червня перелік розширено до трьох документів: ПЛР-тест, експрес-тест на антиген або довідка про повну вакцинацію. Для громадян України обов’язковою нормою при поверненні додому залишається самоізоляція, якої можна уникнути, пред’явивши негативний ПЛР-тест, експрес-тест (яким не більше 72 годин –ред.) або довідку про повну вакцинацію", – зазначив Демченко.

Реклама
Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно