Закарпатській четвірні виповнилось 5 місяців: як зараз виглядають малюки

Життя  8 червня 2021 року, 20:44 2810 ВІДЕО

Взимку Закарпаття облетіла неймовірна новина: у молодої подружньої пари з Тячівщини народилася четверня. Малеча росте не по днях швидко і тішить рідних.

Три братики й сестричка, нівроку, ростуть і добре почуваються. Батьки Іван та Лариса тішаться, що у діток вже налагодився режим дня. Тож тепер навіть інколи можуть перепочити.

По кілька годин малята сплять і вдень. Хоча іноді дехто відхиляється від розкладу. Поява на світ четверні трапляється вкрай рідко, на всю Україну – лише кілька випадків.

Читайте також:  Батьки четвірні, яка взимку народилась на Закарпатті, показали фото малюків

Мама Лариса зізнається, що на перших порах було нелегко, а зараз до щоденних клопотів призвичаїлись. Тато Іван каже, що п’ять місяців промайнули, як мить.

Годують малюків щочотири години. Рідні теж уже дають раду улюбленцям і навіть навчились розрізняти їх. Разом із радощами виховання унікальних малюків вистачає і клопотів. Адже батьки весь свій час присвячують крихіткам.

До народження синів і доньки глава сімейства їздив на заробітки. Зараз, каже, повинен дбати про сім’ю вдома. Докладніше – у сюжеті "М-студіо".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0