Протести в Чехії: у центрі Праги зібрались обурені люди

Життя  9 червня 2021 року, 15:04 1593

Близько трьох сотень людей вийшли на протест у центрі Праги, щоб висловити незгоду з запровадження так званих ковідних паспортів. На акцію прибули представники різних ініціатив, які спрямовані проти урядових заходів, пов’язаних з пандемією COVID-19.

На площі поблизу парламенту Чехії знаходиться близько 300 людей, одні з банерами, а інші вигукують різні гасла проти уряду та його дій під час пандемії коронавірусу. Протестувальники зайняли перехрестя вулиць у центрі Праги, де вони свистять і кричать на машини, що їдуть до нижньої палати парламенту.

Протести у Празі

На позачерговому засіданні в середу вдень Палата депутатів обговорить поправку до Закону про охорону здоров’я, яка дозволить ввести так звані COVID-сертифікати, в яких міститиметься інформація про щеплення від коронавірусу. Сертифікати покликані полегшити подорожі всередині ЄС.

Читайте також:  Чехія відкриє кордони для громадян ЄС: умови в’їзду

На думку критиків, ініціатива дискримінує тих, хто відмовляється від вакцинації та тестування. Вони стверджують, що це робить їх громадянами другого сорту, і розглядають сертифікати як інструмент подальшого обмеження свобод.

Протести у Чехії

Як повідомлялося, Європарламент підтримав запровадження європейського цифрового COVID-сертифіката, покликаного забезпечити свободу пересування у Європі на час пандемії.

Нагадаємо, у Чехії затримали 4 жителів Закарпаття. Їм загрожує до 10 років в’язниці.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0