День медика 2021: коли відзначають свято цього року

Життя  11 червня 2021 року, 09:57 10943

Традиційно, у червні багатьох українців цікавить питання: "Коли День медика?". Цьогоріч в Україні святкують у неділю, 20 червня. Це свято щороку відзначають у третю неділю червня.

День медичного працівника – свято для всіх працівників галузі охорони здоров’я. Йдеться і про лікарів, і про медсестер, і про фельдшерів, санітарів, акушерів, лаборантів.

День медика: історія свята

День медпрацівника 2021 відзначають не лише в Україні. Цього дня святкують і в Білорусі, Молдові, Вірменії, Росії, Казахстані.

На державному рівні день медика відзначають уже 27 років – з 1994 року. Неофіційно День медичного працівника відзначали ще в Радянському Союзі з 1980 року. Проте кожна республіка мала свою дату свята.

Читайте також:  Коли Трійця у 2021 році – дата святкування

Зазначимо, що День медичного працівника завжди припадає на неділю. Це дуже символічно, бо часто медики не можуть відпочити навіть у вихідний день – професія не дозволяє.

Робота медика нелегка і надзвичайно важлива для суспільства. Увесь світ в цьому ще раз переконався впродовж 2020-2021 років – під час пандемії коронавірусу. Медики щодня ризикували своїм життям, аби врятувати наші.

Привітання з Днем медика

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0