Чоловіка, який намагався потрапити до ЄС, знайшли мертвим

Життя  11 червня 2021 року, 16:38 901

Прикордонниками Чопського прикордонного загону отримали інформацію про можливе порушення державної межі. Спільно з представниками Прикордонної варти Республіки Польща організували спільні пошукові заходи щодо недопущення порушення кордону мігрантами.

У їх результаті виявили чоловіка азійської зовнішності без ознак життя. Згодом було встановлено, що померлий – громадянин Пакистану, який намагався незаконно потрапити з України до ЄС. Попередньо також встановлено, що іноземець рухався самостійно. Інші обставини наразі з’ясовуються.

Читайте також:  Нелегалів із Домінікани й Іспанії затримали біля кордону з Угорщиною

Щороку на ділянках Чопського, Мукачівського, Чернівецького, Львівського прикордонних загонів сотні нелегальних мігрантів з різних країн світу намагаються у незаконний спосіб перетнути кордон та потрапити до Євросоюзу. На жаль, вони не зважають на особливості гірсько-лісистої місцевості та погодні умови, які нерідко ставлять під загрозу життя та здоров’я «мандрівників».

Так само у пошуках незаконної наживи безпекою іноземців без вагань нехтують переправники нелегалів, які досить часто полишають іноземців напризволяще у горах. Як наслідок, за останні три роки під час спроби незаконного перетину кордону тільки в межах ділянки Чопського загону загинули троє незаконних мігрантів. Часто, особливо взимку, затримання нелегалів прикордонниками є для «мандрівників» порятунком від загибелі.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0