"Закарпаттяобленерго" звернулось до жителів області

Життя  15 червня 2021 року, 20:44 6769

До редакції інтернет-видання "PMG.ua" надійшло повідомлення від "Закарпаттяобленерго", в якому ПрАТ звертається до жителів найзахіднішої області України.

"Повідомляємо, що згідно факсограми Регіонального диспетчерського центру Західного регіону НЕК "Укренерго", до 26 червня 2021 року заплановане виведення в ремонт двох ланок ПЛ 220 кВ БТЕС - Стрий А, Б (без часу аварійної готовності) для перевлаштування ПЛ у місці пересічення з новою ПЛ 330 кВ Західноукраїнська – Богородчани. У такій ремонтній схемі знижується надійність живлення Закарпатського енерговузла. У разі аварійної ситуації можливе застосування графіків аварійних відключень", – йдеться у повідомленні.

Читайте також:  Ціни на електроенергію зростуть вдвічі. Найвищі тарифи будуть для жителів Закарпаття

ПрАТ "Закарпаттяобленерго" зобов’язується у випадку аварійної ситуації вжити невідкладних заходів для найшвидшого відновлення електропостачання знеструмлених споживачів та просить із порозумінням поставитися до можливих тимчасових незручностей.

"Якщо у вас виникнуть запитання, звертайтеся за номером 0800501620, який працює цілодобово та безкоштовно", – зазначили в адміністрації ПрАТ "Закарпаттяобленерго".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0