Одна з країн відновила можливість в’їзду для українців

Життя  15 червня 2021 року, 21:43 1505

Дозволив в’їзд для українців за умови отримання спеціального дозволу на в’їзд і пред’явлення ПЛР-тесту Ізраїль. Дозвіл почав діяти з 14 червня.

У Посольсті України в Ізраїлі вказують, що наразі залишаються чинними раніше встановлені вимоги щодо необхідності отримання спеціального дозволу на в’їзд, згідно із метою поїздки.

Іноземні громадяни, які бажають в’їхати до Ізраїлю, повинні заздалегідь подати заявку на в’їзд до ізраїльської дипломатичної або консульської установи за місцем проживання іноземця або до Управління з питань народонаселення та імміграції.

Читайте також:  Чехія відкриє кордони для громадян ЄС: умови в’їзду

В’їзд до Ізраїлю дозволений лише за наявності негативного ПЛР-тесту, зробленого за 72 години до прибуття в країну.

Після прибуття до Ізраїлю необхідно буде пройти додатковий ПЛР-тест (зазначена послуга платна – 80 ізраїльських шекелів за умови завчасної онлайн реєстрації, або 100 ізраїльських шекелів за умови реєстрації в аеропорту; оплата здійснюється кредитною карткою).

Усі міжнародні пасажири повинні пройти самоізоляцію. Тривалість ізоляції становить 14 днів, або 10 днів (за умови, якщо пасажир матиме два ПЛР-тести, у визначені спеціальним протоколом дати, результати яких є негативними).

Джерело: УП
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0