Погода на липень: які прогнози дають синоптики

Життя  28 червня 2021 року, 16:11 8176

Погода на липень 2021 року в Україні обіцяє бути мінливою. Чергуватимуться періоди зі спекою та дощами. Деякі синоптики кажуть про "рекордну спеку".

Народний синоптик Леонід Горбань прогнозує, що липень 2021 року розпочнеться із дощів. Далі варто очікувати велику спеку.

Читайте також:  Якою буде погода влітку: науковець озвучила унікальний прогноз на три місяці

Погода у липні згідно прогнозів Леоніда Горбаня:

  • початок місяця – дощі,
  • з 4 по 8 число – аномальна спека,
  • 11 та 12 липня – дощі та бурі,
  • з 18 до 28 липня – спека,
  • кінець місяця – грозові дощі.

В Україні у липні температура повітря може досягти найвищих значень за останні 30 років. Про це розповіла заввідділом прикладної метеорології і кліматології Українського гідрометеорологічного інституту Віра Балабух. 

"Липень в Україні традиційно найспекотніший місяць. Протягом останніх десятиліть відзначається тенденція до підвищення температури повітря. За даними світових прогностичних центрів, липень 2021 року в Україні може бути досить жарким, оскільки очікується, що середня за місяць температура повітря може бути на 0,5-1,0 градуси вищою, ніж в останні 30 років", – казала вона.

У той же час Балабух додала, що рекордна спека триватиме весь місяць.

"Можливі короткочасні зниження температури, які разом з вологою принесуть атмосферні фронти і циклони. Липень – це традиційно місяць інтенсивних злив, гроз, граду, шквалу. Липень-2021 не буде винятком", – додала вона.

Раніше повідомлялось, що українців попередили про посилення спеки.

Також директор "Укргідрометцентру" Микола Кульбіда зазначив, що температура повітря влітку в Україні може сягати 40 градусів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0