Митники розповіли, які товари намагались завезти в Україну

Життя  29 червня 2021 року, 16:57 599 ФОТОФАКТ

Минулими вихідними митний пост "Тиса" Закарпатської митниці Держмитслужби відзначився не лише черговим виявленням та вилученням незаконних брендів з Італії, а й не типовими товарами, які також намагалися завезти в Україну в обхід декларування та оподаткування.

Так, 37-річний буковинець, повертаючись з Німеччини, прихопив з собою дороговартісні частини діагностичного апарату для ультразвукових обстежень, які "забув" не лише задекларувати, а й відповідно сплатити податок.

Заїхавши на іномарці у зону митно-прикордонного контролю, водій обрав спрощену смугу "зелений коридор". Митники усно перепитали співвітчизника, чи не везе товари, які підлягають оподаткуванню. Та житель Чернівеччини впевнено заперечував про наявність у нього будь-яких товарів в обсягах, що підлягають обов’язковому письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами.

Читайте також:  У мікроавтобусі з Італії митники виявили колекційне вбрання та дорогі сумочки

Втім, при перевірці салону автомобіля митники виявили у 4-х картонних коробках товар іноземного виробництва. Зокрема, 4 частини діагностичного апарату для ультразвукових обстежень (3 ультразвукові датчики RAB6-D Probe фірми-виробника "GE Medical System", китайського виробництва та одна материнська плата PM30-38693*J фірми-виробника "Toshiba Medical Systems Corporation", японського виробництва).

Громадянин України виявлені товари не визнав своєю власністю. Сказав, що перевозив з німецького міста Штутгарт у Чернівці на прохання малознайомого йому чоловіка.

За інформацією з мережі Інтернет, загальна вартість виявлених частин значно перевищує 500 євро, суму, на яку дозволено митним законодавством завозити в Україну товар, не декларуючи та не сплачуючи митні платежі. Так, до прикладу, ціна аналогічного ультразвукового датчика RAB6-D Probe сягає майже 10 тисяч доларів.

Тож, відносно українця складено протокол про порушення митних правил за статтею 471 Митного кодексу України. Остаточну вартість вилучених товарів визначить залучений митницею спеціаліст-експерт.

Нагадаємо, митники розповіли про пригоди молодої жительки Мукачівщини.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0