В Україні один школяр склав три ЗНО на 200 балів

Життя  1 липня 2021 року, 13:25 2077

Випускник Українського фізико-математичного ліцею КНУ імені Тараса Шевченка, що в Києві, єдиний в нашій країні, хто здав три ЗНО-2021 на 200 балів. Ім’я підлітка-вундеркінда Денис Кінзерський.

На 200 балів підліток склав тести з хімії, біології та математики. З української мови випускник отримав 196 балів. Денис став справжньою гордістю ліцею і вразив деяких вчителів. Перш за все результатом з математики.

"У мене в шкільному атестаті з геометрії 11, а з алгебри 10. Досягти таких результатів на ЗНО мені вдалося завдяки хорошим вчителям ліцею та репетиторам", – розповів Денис Кінзерський.

Читайте також:  Парад випускників 2021: перші фото зі свята

Хлопець дуже любить біологію і планує вивчати її в Інституті високих технологій КНУ. За такі результати ЗНО Денис отримуватиме президентську стипендію у розмірі 10 тисяч гривень щомісяця протягом одного року. Крім того, за ним збережеться право на отримання студентської стипендії.

Денис Кінзерський здав ЗНО з трьох предметів на 200 балів

Денис Кіндзерський планує відкладати свою стипендію на навчання і на отримання другої вищої освіти.

Зазначимо, що в Україні ЗНО з української мови та літератури провалило майже 8% абітурієнтів. Так, із 220 тисяч учасників близько 17,6 тис. не вдалося здати цей предмет, який вважається основним для вступу в ЗВО.

Нагадаємо, закарпатська одинадцятикласниця отримала грант на навчання в США.

Джерело: Обозреватель
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0