В Україні посилюють карантин через штам Дельта: що змінюється

Життя  2 липня 2021 року, 10:47 10180

В Україні в п’ятницю, 2 липня, почав діяти посилений карантин через поширення штаму коронавірусу Дельта. Зміни стосуються правил перетину державного кордону.

Прикордонники будуть контролювати стан здоров’я туристів, які прибули з країн, де була зафіксована мутація COVID-19. Про це повідомила пресслужба Міністерства охорони здоров’я України.

Для цього в пунктах пропуску через український кордон розгорнули додаткові пункти тестування на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2.

Читайте також:  Припиняється пропуск осіб: прикордонники оприлюднили важливу інформацію

Водночас на території України встановлено "зелений" рівень епідемічної небезпеки, продовжив діяти масковий режим.

Як змінилися правила перетину кордону для українців та іноземців

Іноземці або люди без громадянства старші за 12 років, які приїхали з Індії, Великобританії, Північної Ірландії, Росії, Португалії або перебували там не менш ніж сім днів протягом останніх двох тижнів, повинні здати тест на COVID-19 після прибуття в Україну на пункті пропуску. У разі позитивного результату або відмови від тестування людині відмовлять у перетині кордону.

Громадяни України, іноземці та особи без громадянства старші за 12 років, які постійно живуть на території країни і приїхали з Індії, Великобританії, Північної Ірландії, Росії, Португалії або перебували там не менш ніж сім днів за останні два тижні, також повинні здати тест.

У разі позитивного результату вони підлягають обов’язковій самоізоляції чи обсервації.

Джерело: Обозреватель
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Майя 02.07.2021, 13:17
Це ще квіточки. Восени буде карантин, повний локдаун у жовтні