Цього року в області повністю відремонтують одну з доріг, – ОДА

Життя  2 липня 2021 року, 14:15 1487 ФОТО

На автомобільній дорозі державного значення  Р-21 Долина – Хуст . Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький. 83 км автошляху відновлять цьогоріч у рамках ініціативи Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво».

На ділянці від Міжгір’я до Торунського перевалу підрядник вже влаштував верхній шар, на завершальній стадії ремонт мостів і тротуарів. Від села Підчумаль до Міжгір’я готовий вирівнюючий шар, водночас завершують монтаж системи водовідведення, яка є запорукою довготривалого функціонування дороги. У селі Вучкове ремонтують міст. Їх на маршруті Р-21, зважаючи на проходження у гірській місцевості, налічується усього 59.

На ділянці між селами Березово та Підчумаль підрядник проводить підготовчі роботи: тут копають кювети, влаштовують труби водовідведення, вирубують чагарники, споруджують підпірні стінки. Дорожнє ж полотно готують до повної реконструкції.

Читайте також:  «Велике будівництво» на Закарпатті: триває ремонт дороги між двома селами

На ділянці від об’їзної дороги міста Хуст через селище Іза почали влаштовувати дорожній одяг. Зокрема на ділянці 1,7 км вже готовий вирівнюючий шар із крупнозернистого асфальту. Підрядник продовжує роботи із влаштування системи водовідведення та ремонт штучних споруд.

«Цьогоріч у межах автошляху Р-21 також запланували капітально відремонтувати дві штучні споруди як окремі об’єкти. На маршруті чимало цікавих туристичних локацій, одна з них – ферма плямистих оленів, яка розташована за столицею лозоплетіння – селищем Іза», – зазначив Мирослав Білецький.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0