Міжнародний день собак: цікаві факти про чотирилапих

Життя  2 липня 2021 року, 16:01 1915

У п’ятницю, 2 липня, відзначається Міжнародний день собак. Хоча це свято не є офіційним, воно популярне в багатьох країнах світу.

Також у календарі свят можна знайти Всесвітній день собак, який відзначається 26 серпня. Обидві ці дати – гарний привід приділити увагу домашньому вихованцеві та потішити його улюбленими ласощами. Цікаві факти та кумедні привітання з Днем собак – далі в матеріалі.

Цікаві факти про собак

Собаки живуть поруч із людьми досить давно, але в окремий вид їх наука виділила тільки 1758 року як підвид вовка.

Читайте також:  Депутати пропонують українцям реєструвати домашніх тварин, зокрема котів і собак

Собаки століттями є одними з найбільш вірних помічників людини. Собаки-рятувальники, собаки-поводирі, їздові собаки, вартові, вівчарські, мисливські – це тільки частина їхніх "професій".

Вивчивши близько півтисячі видів ссавців, вчені Оксфордського університету дійшли висновку, що собаки – найбільш соціальні з усіх домашніх тварин.

Голосові сигнали собак та їхніх імовірних пращурів, вовків, дуже схожі. Собаки гавкають набагато частіше, ніж вовки, а виють рідше. Виняток становлять представники унікальної породи басенджі, які не гавкають, а видають особливі звуки, що нагадують бурчання. Їх можна почути лише в тому випадку, якщо пес схвильований.

Рівень інтелекту собаки можна порівняти з розумовими здібностями дворічної дитини. Собаки здатні запам’ятати близько 250 команд.

Нагадаємо, на Закарпатті собака врятував життя хазяїну.

Джерело: Обозреватель
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0