Президент сусідньої країни наказав повністю перекрити кордон із Україною

Життя  3 липня 2021 року, 08:29 4124

У п’ятницю, 2 липня, Олександр Лукашенко заявив, що доручив білоруським прикордонникам повністю закрити кордон з Україною. Своє рішення він пояснив нібито потоком зброї з України в Білорусь.

Закриття кордону та звинувачення в тероризмі

"Величезна кількість зброї надходить з України в Білорусь. Тому я доручив Прикордонним військам повністю перекрити кордон з Україною", – заявив сьогодні Лукашенко.

Він також оголосив про те, що на території Білорусі нібито виявили сплячі терористичні осередки", які називалися"загонами самооборони". До цих осередків, за словами Лукашенка, причетні Україна, Німеччина, США, Польща і Литва.

Читайте також:  Припиняється пропуск осіб: прикордонники оприлюднили важливу інформацію

Що кажуть в українському МЗС

Речник українського Міністерства закордонних справ Олег Ніколенко сказав, що наразі закриття білоруського кордону у відомстві підтвердити не можуть. Українська сторона не отримувала жодний офіційних попереджень з Мінська.

Крім того, в українському міністерстві заперечили звинувачення Лукашенка в тому, що Україна причетна до тероризму в Білорусі або ж до постачання зброї.

"Україна категорично відкидає звинувачення Олександра Лукашенка про нібито постачання зброї. Ми ніколи не втручалися у внутрішні справи Білорусі. Не збираємося цього робити і в майбутньому", – сказав Ніколенко.

Нагадаємо, в Україні посилюють карантин через штам Дельта.  Зміни стосуються правил перетину державного кордону.

Джерело: РБК-Україна
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0