Олексія Петрова зняли з посади голови Закарпатської облради

Політика  28 жовтня 2021 року, 13:01 5687

 28 жовтня депутати Закарпатської обласної ради VІІІ скликання проголосували про висловлення недовіри голові Закарпатської облоади Олексію Петрову.

Як повідомляє журналіст Віталій Глагола, за дострокове припинення повноважень голови обласної ради проголосувало 35 депутатів. 1 бюлетень визнали недійсним.

За включення до порядку денного проекту рішення про дострокове звільнення Олексія Петрова з посади голови облради проголосували 35 депутатів, один утримався. З порядку денного також були зняті усі проекти рішень про реорганізацію комунальних медичних закладів та про об‘єднання бібліотек.

Читайте також:  Крики та штовханина: що відбувалось під будівлею Закарпатської облради

Нагадаємо, сьогодні на площі Народній в Ужгороді перед засіданням облради зібралися близько сотні людей на мітинг. Це медики, працівники бібліотек та учасники війни в Афганістані.

Під час акції протесту до обласної ради висунули вимоги зняти з порядку денного питання приєднання 15 обласних закладів охорони здоров’я до Закарпатської обласної клінічної лікарні ім. А.Новака та в подальшому не планувати такі рішення без суспільного обговорення і погодження з медичною громадськістю краю.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
12 28.10.2021, 13:18
Шкода. Він був одним із нормальних політиків, який робив щось для краю і боровся з місцевими бандюками