Прем’єр Шмигаль прибув на Закарпаття та зробив обнадійливу заяву

Політика  12 листопада 2021 року, 12:02 11914 ФОТО

На Закарпатті з робочим візитом перебуває прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. Разом зі своїм словацьким колегою він оглянув пункт пропуску "Ужгород – Вишнє-Нємецьке". Також він зробив заяву про модернізацію й технічне переоснащення пункту пропуску.

"Сьогодні на Закарпатті ми оглянули пункт пропуску через спільний кордон "Ужгород – Вишнє-Нємецьке". Наразі тут тривають роботи з облаштування пішохідного руху. Також передбачається модернізація й технічне переоснащення пункту пропуску.

Читайте також:  Денис Шмигаль прибув на Закарпаття

Згідно з планом, буде відкрито 8 ліній для оформлення пасажирських транспортних засобів, 2 лінії для автобусів і 2 лінії для пасажирського сполучення пішоходів. Наразі це єдиний пункт пропуску зі Словаччиною, який проводить оформлення всіх транспортних засобів і пасажирів.

Реконструкція цього об’єкту дозволить громадянам швидко й комфортно перетинати кордон та посилить взаємодію між нашими країнами", – додав він.

Прем’єр Шмигаль прибув на Закарпаття та зробив обнадійливу заяву

Раніше видання повідомляло, що на Закарпатті протягом 12 листопада з робочим візитом перебуватиме прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 2
Село... 13.11.2021, 21:42
Коментар очікує модерацію
wow 12.11.2021, 16:40
Коментар очікує модерацію