В умовах загострення кризових явищ найбільш конструктивним виглядає план Тимошенко, – експерт

Політика  10 грудня 2021 року, 11:36 818

В умовах загострення кризових явищ найбільш конструктивною та соціально відповідальною виглядає команда Тимошенко, яка не сліпо критикує владу, а намагається доносити фахові пропозиції для стабілізації ситуації в країні.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на заяву політичного експерта Костянтина Матвієнка під час прес-конференції «Чи поглиблюється криза в Україні? Нові виміри й аспекти».

Читайте також:  Юлія Тимошенко: Парламентська ТСК має розслідувати корупційну діяльність «Нафтогазу»

«Як найбільш конструктивна й політично відповідальна сила діє партія «Батьківщина», тобто вона ставить питання і пропонує відповіді на них, які об’єктивно мають провести нас через опалювальний сезон. У нас посівна під загрозою, у нас будуть великі проблеми з тарифами і цінами, тому що має ж місце й доларова інфляція. Подивіться, що робиться на ринку нерухомості, продовольства, енергетики», – зауважив Матвієнко.

За його словами, розуміючи всі загрози, які насуваються на країну та її громадян, лідер «Батьківщини», відкинувши політичні амбіції, напрацьовує спільно з командою й фахівцями різних галузей алгоритми та можливі шляхи виходу з кризи.

«Юлія Тимошенко послідовно, так би мовити, максимально стримуючи емоції, які переповнюють будь-якого професіонала, який бачить, наскільки неправильно діють в кризових умовах ті, хто мав би діяти фахово... Вона намагається донести ці пропозиції до чинної влади. Я все ще хочу сподіватися, що ці пропозиції все ж таки будуть почутими», – резюмував політ-
експерт.

Нагадаємо, Юлія Тимо-шенко, вважаючи, що в енергетичній сфері України склалась надзвичайна ситуація, нещодавно озвучила План невідкладних дій задля порятунку енергетики, який був напрацьований спільно з ексміністрами енергетики та екскерівниками різних напрямів енергетичної галузі.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0