Призначено нового начальника головного управління Держгеокадастру в Закарпатській області

Політика  12 січня 2022 року, 12:04 626 ФОТО

В.о. голови облдержадміністрації Іштван Петрушка та очільник облради Володимир Чубірко представили новопризначеного начальника головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Світлану Бокшу.

Відповідний документ учора підписав в. о. голови Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру Сергій Завадський.

Читайте також:  Новий голова ОДА звернувся до закарпатців

Раніше Світлана Бокша виконувала обов’язки керівника Державного підприємства "Закарпатський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою, яке належало до сфери управління Держгеокадастру, та працювала в Закарпатській ОДА на посаді начальника відділу підготовки документів з питань регулювання земельних відносин управління організаційної роботи та забезпечення діяльності керівництва.

"Оскільки колишня робота фахівчині була тісно пов’язана з новою, впевнений, що на цій посаді Світлана Бокша й надалі продуктивно працюватиме на благо нашого краю та всієї держави, – зауважив Іштван Петрушка.

За його словами, питання геодезії, кадастру та низки інших напрямків цієї сфери перебуватимуть під особливим контролем очільника Головного управління, а державний нагляд щодо дотримання земельного законодавства буде постійним та системним.

Раніше повідомлялось, що президент України Володимир Зеленський 10 грудня підписав Указ про призначення Віктора Микити головою Закарпатської обласної державної адміністрації.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0