Загадкова "загибель" екс-нардепа Євгена Дейдея: неочікувані подробиці, пов’язані із Закарпаттям

Політика  11 березня 2022 року, 21:13 12061 ФОТО

Цими днями у всеукраїнських ЗМІ з’явилась інформація про те, що колишній народний депутат від "Народного фронту" 34-річний Євген Дейдей загинув.

Мовляв, про це повідомила його дружина Дарина. Проте обставин смерті чоловіка Дейдей не повідомила.

Загадкова загибель нардепа Євгена Дейдея

А сьогодні журналіст Василь Крутчак приголомшив заявою про те, що Євген Дейдей виявляється живий. Мовляв, він зробив собі новий паспорт і виїхав з України. Нижче подаємо авторський текст Василя Крутчака.

Читайте також:  Заборона на виїзд за кордон: кого з чоловіків не стосуються обмеження

"Хотів ще трохи потримати в секреті і через 9-ть днів після так званої "загибелі" Евгена Дейдея розповісти деталі. Але вже почув, що Світлана Крукова пролила трохи світла на цю історію, тому від себе добавлю.

Справа була така. Євген в перші дні війни відправив свою сім’ю за кордон. Сам залишився в Закарпатській області. Думав, що робити? В Київ не дуже хотілось повертатись бо там стріляють. А коли вирішив покинути Україну, було вже пізно, бо на той момент чоловіків уже не випускали з України.

Євген Дейдей

Тому Женя намутив фальшивий паспорт на чуже ім‘я і незаконно пересік кордон України. От і вся так звана "загибель" Дейдея.

Всі ми повинні пам’ятати, що в політику Дейдея привів Арсен Аваков! Або іншими словами зробив народним депутатом гопніка, який грабував на вулиці жінок", – написав журналіст.

Загадкова загибель народного депутата Євгена Дейдея

Читайте актуальні новини у нашому Viber.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0