Зеленський заявив, що готовий до переговорів із президентом росії

Політика  13 травня 2022 року, 13:07 4221

Президент України Володимир Зеленський готовий до переговорів із президентом росії володимиром путіним, але на умовах діалогу, а не ультиматумів. Про це він заявив в інтерв’ю італійському телеканалу Rai 1.

"Я готовий говорити з путіним. Але тільки з ним. Без його посередників будь-яких. І на умовах діалогу, а не на умовах ультиматумів", – сказав Зеленський.

Він зазначив, що питання переговорів ускладнюється щодня, оскільки щодня з’являються нові факти злочинів російських військових на звільнених територіях.

Читайте також:  Експерт назвав нову мету володимира путіна у війні

"Сьогодні діалог неможливий без міцної позиції щодо дій росії. Всі об’єднані в тому, що треба відновити територіальну цілісність України, принаймні так мені говорять європейські лідери, США, Канада тощо. Без міцної армії Україна і за столом перемовин буде не сильною, а нам потрібна ця міцність" ,– заявив Зеленський.

Президент додав, що "шлях, коли ми будемо за столом із келихом разом з росією, пройдений, це неможливо". "Повинен бути прагматичний діалог і потрібне бажання Росії", – додав Зеленський.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0