"Ми готові широко розкрити ці двері": голова Європарламенту про надання Україні статусу кандидата в члени ЄС

Політика  22 червня 2022 року, 15:12 491
"Ми готові широко розкрити ці двері": голова Європарламенту про надання Україні статусу кандидата в члени ЄСФОТО: Associated Press

Євросоюз готовий відкрити двері Україні та надати нашій державі статус кандидата у члени ЄС. Про це напередодні саміту сказала президентка Європарламенту Роберта Мецола.

"Для мене Україна – це Європа. Цей тиждень дуже важливий – коли ми ухвалюємо рішення разом з усією європейською родиною відкрити наші двері українцям, які показали стільки сміливості та відваги, які боряться за ті самі цінності, у які ми віримо. Ми готові широко розкрити ці двері і я не можу дочекатися, щоб обійняти українських братів та сестер разом із нашою родиною", – заявила голова Європарламенту.

Читайте також:  Віктор Орбан підтримує надання Україні статусу кандидата на членство в ЄС

Мецола також висловила впевненість, що Україна стане державою-кандидатом у члени ЄС.

"Ми вже побачили, що Україна була настільки швидкою у своїх відповідях – у тому, щоб показати, що їй необхідно стати частиною нашої родини. З тією ж швидкістю, з якою ми не лише запровадили санкції у відповідь на російське брутальне вторгнення, а й приймаємо Україну у якості держави-кандидата. Я впевнена, усі наступні кроки, які залишається зробити, будуть зроблені і ми у цьому допоможемо", – наголосила вона.

Зазначимо, що тепер лідери європейських країн мають ухвалити остаточне рішення щодо надання Ураїні статусу кандидата до Європейського Союзу на саміті 23-24 червня.

Джерело: ТСН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0