Уряд Угорщини створив новий орган, який матиме "особливі повноваження"

Політика  27 липня 2022 року, 14:55 1040

Під керівництвом прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана 26 липня було створено новий орган – Раду оборони, яка має "особливі повноваження" для "захисту безпеки й суверенітету" країни.

За словами речника угорського прем’єр-міністра Берталана Хаваші, через тривалу війну в Україні та економічну кризу в Європі, міграційний тиск, "потрібно приділити особливу увагу захисту безпеки й суверенітету Угорщини в найближчі роки".

Рада оборони відповідатиме за звітування з питань національної й громадської безпеки, прикордонного контролю, національної оборони, питань біженців, запобігання надзвичайним ситуаціям, протидії тероризму тощо.

Читайте також:  "Цілком ясно, що так війну не виграти", – Віктор Орбан зробив заяву про Україну

Орган очолюватиме прем’єр-міністр, а до його складу будуть входити міністр, відповідальний за офіс глави уряду, міністри внутрішніх справ, оборони, закордонних справ, а також головний радник уряду з національної безпеки.

Засідатиме Рада оборони Угорщини щонайменше раз на два тижні, але може здійснювати позачергові засідання на вимогу будь-якого із членів. Зазначається, що вона "матиме особливі повноваження щодо ухвалення урядових рішень".

Нагадаємо, російський юрист Фейгін припустив, що путін пообіцяв частину Закарпаття Угорщині.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0