Дмитро Кулеба зробив заяву про Угорщину

Політика  3 серпня 2022 року, 13:26 3308

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба зазначив, що для Києва бувають неприємними заяви офіційного Будапешта, але головним показником є реальні дії Угорщини.

Про це він сказав в інтерв’ю "Укрінформу" на запитання, якими будуть відносини України та Угорщини після останніх заяв її прем’єра Віктора Орбана щодо війни рф та чи можна вважати Угорщину "п’ятою колоною" кремля.

"Я думаю, що Угорщина є "п’ятою колоною" самої себе. Це їхня внутрішня політика, і угорському народу треба буде розбиратися, наскільки вона відповідає його інтересам", – зазначив Дмитро Кулеба.

Читайте також:  Російський юрист Фейгін припустив, що путін пообіцяв частину Закарпаття Угорщині

Щодо заяв з Будапешта він сказав, що хоч вони бувають неприємними для Києва, але ключовим показником є рішення. 

"Угорщина приєднується до санкцій – ми бачимо, що в рамках дискусії всередині ЄС Угорщина "збиває" деякі потенційні нові санкції, але це поки що не досягло критичного рівня, щоб ми могли сказати, що якийсь суттєвий крок не відбувся через Угорщину.

Вона також підтримала надання Україні статусу кандидата у члени ЄС. Тобто, поки заяви Угорщини не будуть збігатися з її рішеннями щодо України, можна жити і працювати. Якщо те, що вони говорять, почне збігатися з тим, що вони роблять, – тоді буде проблема", – пояснив Дмитро Кулеба. 

Нагадаємо, нещодавно очільник МЗС Угорщини відвідав москву.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0