Взимку хтось із західних сусідів імовірно почне тиснути на Україну – британський полковник

Політика  21 серпня 2022 року, 14:03 1980

Зимою західні партнери можуть зрадити Україну, оскільки російський диктатор Володимир Путін вкотре вдасться до газового шантажу. Україна має всього три місяці, щоб запобігти можливій зраді і не дозволити армії Путіна виграти війну. Таку думку висловив колишній командувач британською армією полковник Річард Кемп, пише The Telegraph.

Він вважає, що війна може перейти у фазу "глибокої заморозки", а країни-союзники України почнуть тиснути на президента Володимира Зеленського.

Читайте також:  росіяни можуть готувати страшний злочин на День Незалежності, – дані розвідки

"У той час як європейці сліпо тамували свій голод за дешевою російською енергією, Путін роками готував для них стратегічну пастку. Його фінансування, дезінформація і агенти впливу в екологічному русі збільшили залежність від Росії, зігравши вирішальну роль у запобіганні видобутку сланцевого газу в Європі, а також у припиненні Німеччиною ядерної енергетики під сильним впливом партій зелених, що виникли з фінансованого Москвою антиядерного руху в 1980-х рр. Майстер політичної та економічної війни, а також пропаганди, Путін переслідував як економічну вигоду Росії, так і отримання політичного впливу в подібних ситуаціях", – вважає Кемп.

За його припущенням, Захід хоче вести до мінімуму економічний збиток через санкції. Країни-союзники України значно скоротили споживання газу серед побутових споживачів, також ціни на газ можуть сильно злетіти. Це викличе масове невдоволення виборців, що може змусить політиків переглянути свою підтримку України і жорстким санкціям проти Росії.

Нагадаємо, Зеленський назвав спосіб, який змусить путіна закінчити війну в Україні.

Джерело: ТСН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0