Зеленський назвав умови для початку переговорів із росією

Політика  2 вересня 2022 року, 14:43 2865

Президент України Володимир Зеленський назвав ключові питання, які можуть відкрити переговорний шлях між Україною та росією.

За словами глави держави, перш за все москва має припинити розв’язувати питання війною і вбивствами. Про це Зеленський заявив під час виступу на економічному форумі "Амброзетті".

"Ключове питання полягає в тому, чи існує сьогодні момент переговорів. Його сьогодні не існує, і не існувало довгі роки до цього. Агресія росії почалася не вчора, війна йде 8 років. Тому має проявитися бажання росії розв’язувати питання не війною і не вбивствами. Поки вона хоче вирішувати все силою", – заявив Зеленський.

Читайте також:  У розвідці розповіли, чи застосовуватиме росія ядерну зброю

Глава держави наголосив, що москва повинна зупинити спроби захопити українські території. Другий важливий пункт – це бажання миру. Більшість країн у Європі підтримують Україну, але потрібне об’єднане бажання.

Третє — це бажання російського суспільства закінчити війну. Росіяни повинні відчувати, що винні в цій війні, у своєму виборі, винні в замовчуванні. За словами Зеленського, громадянам рф потрібно усвідомлювати, що немає іншої альтернативи тій, коли російські війська вийдуть з чужої землі.

Джерело: ТСН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0