Україна закликає до нових санкцій: відповідь на планування «референдумів» росією

Політика  20 вересня 2022 року, 20:31 776

Україна закликає західних партнерів до введення нових санкцій у відповідь на наміри росії щодо проведення псевдореферендумів на тимчасово окупованих територіях України. Про це повідомило Міністерство закордонних справ України.

У зверненні йдеться про те, що Україна закликає міжнародних партнерів рішуче засудити намір рф провести протиправне голосування на тимчасово окупованих територіях України та накласти нові санкції на росію, визнати її державою-спонсором тероризму.

Читайте також:  Секретар РНБО дав свій прогноз, як довго триватиме війна

Чи можуть мати псевдореферендуми юридичну силу

Проведення незаконних референдумів на території України не зможе змінити адміністративні кордони України, а також такі «референдуми» не мають жодної юридичної сили. Жодна країна та міжнародна спільнота не визнає результати фальшивого голосування.

 Проведення таких «референдумів», організація терору населення на тимчасово окупованих територіях України є злочинами росії проти людяності, за які всіх причетних обов’язково буде притягнено до відповідальності та покарано.

«Розглядаємо наміри провести псевдореферендуми, так само як і примусову паспортизацію мешканців тимчасово окупованих українських територій, як чергову спробу росії легітимізувати наслідки своєї агресивної війни проти України», - йдеться у повідомленні МЗС України.

Нагадаємо, що 20 вересня 2022 року окупанти оголосили про намір провести псевдореферендуми одразу в 4 тимчасово окупованих областях України.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0