Не з’явився на «референдум» – залишився без роботи: як окупанти знущаються над українцями

Політика  24 вересня 2022 року, 15:42 832

Жителі тимчасово окупованого Маріуполя не хочуть брати участі в «псевдореферендумі». Тому окупанти придумали новий вид тиску на людей: погрожують залишити звільненням та позбавленням зарплати, якщо ті відмовляються йти на «голосування» та ставити свій підпис.

Про це написав у своєму телеграм-каналі мер Маріуполя Петро Артющенко: «Референдум». Вчора ввечері окупаційна адміністрація отримала «на горіхи» за наднизьку «явку». Тому ранок почався з примусового голосування. Робочих на місцях роботи чекали «мобільні бригади» з простою умовою - голосуєш або втрачаєш роботу та зарплату».

Читайте також:  Вночі одне з великих міст України зазнало ракетного удару

Окупанти розставляють намети з урнами для «голосування» в людних місцях, сподіваючись так підвищити «явку». Але і цей метод не працює: люди не хочуть голосувати та обходять ці тимчасові споруди.

У Херсонській області, через дуже малу явку на псевдореферендум, озброєні рашисти по двоє-троє осіб, ходять по вулицях та стукають у двері квартир та у хвіртки  приватних будинків у селах, змушуючи поставити відзначку у бланку «голосування». Тих, хто відмовляється це зробити, записують у спеціальні списки, декого змушують покидати свої будинки. 

Нагадаємо, що окупанти почали референдуми в тимчасово окупованих областях України

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0