Крила виростають, коли бачиш настрій наших воїнів – Порошенко привіз десантникам на Донбас подарунки

Політика  15 жовтня 2022 року, 13:06 1826 ФОТО, ВІДЕО

Петро Порошенко привітав захисників і захисниць України, перебуваючи у 79-їй десантно-штурмовій бригаді на Донбасі. В ефірі «Суспільного» п’ятий Президент сказав, що Збройні Сили України мають абсолютну, безпрецедентну підтримку всього суспільства, яке об‘єдналося задля перемоги над агресором. 

«Нічого важливішого за українську армію для українців не існує. Вони – наші захисники, вони – найкращі дипломати. І сьогодні український народ повністю підтримує армію,  робить для неї все можливе», – наголосив Порошенко. 

Читайте також:  Танковий тягач для ЗСУ: що подарували українці Порошенку?

Порошенко привіз десантникам на Донбас подарунки

Як відомо, два місяці тому Фонд Порошенка спільно з волонтерами ГО «Справа Громад» купили і передали десантникам 11 італійських бронемашин MLS Shield. А сьогодні їм передали 5 британських вантажівок, рації, генератори, теплу форму та пічки-буржуйки. 

«Ми сьогодні зустрічаємо цей день на Донбасі, на східному фронті разом з однією із десантних бригад. «Шилди» наші знаходяться у надійних руках, отримали бойове хрещення і допомагають звільняти українську землю. Ми приїхали не з порожніми руками. Для ворога прийдешня зима має стати пекельною. А для Збройних Сил України має бути теплою. І тому вантажівки DAF, які приїхали, привезли спальники, зимову форму, флісові кофти, привезли пічки, генератори. Всі українці без винятку роблять все можливе для того, щоб підтримати армію», – наголошує Порошенко.

Порошенко привіз десантникам на Донбас подарунки

«Крила виростають, коли я бачу настрій наших українських воїнів. Вони дуже дякували за «Шилди», які ми з вами зібрали, доставили, вони підтверджують, що це насправді унікальні машини, просять ще. Ми сьогодні вже розмірковуємо, яку ще бронетехніку доставити нашим воїнам», – сказав Порошенко. 

Петро Порошенко привіз десантникам на Донбас подарунки

«У такій співпраці перемога буде невідворотна. Україна єдина. У країні немає поділу на владу і опозицію – у країні є єдність. Є український народ, який підтримує Збройні Сили України, захисників України, переможців», – зазначає Петро Порошенко.

«Щойно тут в небі були наші українські літаки. А в літаках є система визначення «свій-чужий». День захисників і захисниць України 14 жовтня є системою ідентифікації для українців – свій або чужий. Чужий, якщо святкує імперське свято ворога, свято агресора 23 лютого. Справжні українці по всьому світу один одного вітають 14 жовтня. Сьогодні це свято всенародне. Синьо-жовте. Наше», – резюмує п’ятий Президент.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0