Єврокомісар від Угорщини не вірить у швидкий вступ України в ЄС

Політика  7 листопада 2022 року, 09:33 699

Українська влада неодноразово висловлювала бажання всіма можливими способами пришвидшити процес вступу країни до Євросоюзу, але не всі члени Європейської комісії вірять у швидкий сценарій євроінтеграції. Частина комісарів вважає, що Україні знадобиться мінімум один-два роки, щоб виконати всі необхідні умови й стати частиною європейської сім’ї.

Такої думки дотримується, зокрема, представник Угорщини Олівера Варгеї, пише німецьке видання Welt.

Читайте також:  Тисячі угорців вийшли на протест: що вимагали

"З огляду на велику роботу, необхідну для підготовки до участі у внутрішньому ринку ЄС і багатьох інших важливих сферах політики, вся підготовка до вступу, швидше за все, займе більше часу, ніж рік або два", – заявив Варгеї.

Він зазначив, що Україна прагне до швидкого просування реформ і пришвидшення роботи, необхідної для їх реалізації, але подібна ініціативність не допоможе змінити загальні умови для прийняття нових членів у Євросоюз.

"Україна прагне прискорити реформи й прискорити необхідну для цього роботу. Це позитивно. Але не всі сім реформ можуть бути завершені швидко. Тому графік початку переговорів не може бути визначений. До України застосовуються ті ж самі критерії, що і до всіх інших заявників", – сказав Варгеї.

Джерело: ДТ
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0