"Наші сусіди можуть покладатися на нашу допомогу", – президентка Угорщини в Києві зробила заяву

Політика  26 листопада 2022 року, 21:30 3094

Президентка Угорщини Каталін Новак під час візиту до Києва заявила, що відповідальність президента рф володимира путіна за війну проти України очевидна. Про це вона сказала на брифінгу у Києві після саміту продовольчої безпеки.

Новак сказала, що в Угорщини є "150 тисяч причин зупинити цю війну і досягти миру". 

"150 тисяч причин – це 150 тисяч угорців, які мешкають на Закарпатті на території України. Вже чимало етнічних угорців віддали своє життя за захист України. Відповідальність володимира путіна за цю війну очевидна і угорці завжди і у всьому виступали проти цього страждання і кровопролиття. Ми є сусідами з Україною і наші сусіди можуть покладатися на нашу допомогу. Сусіди завжди залишатимуться сусідами", – зазначила Новак. 

Читайте також:  Україна очікує на вибачення Угорщини за витівку Орбана

Вона засудила російську агресію та звернула увагу на те, що "війна в Україні є найбільш актуальним і важливим викликом у нашому регіоні". Новак підкреслила, що сторони мають повернутися за стіл переговорів, "мають бути відкриті дипломатичні канали, а кінцевою метою має бути досягнення справедливого миру".

"2022 рік був роком війни, давайте сподіватися, що 2023 рік стане роком відбудови та миру", – додала президентка Угорщини.

Нагадаємо, Угорщина домовилась з росією про постачання додаткового газу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0