"Якщо США припинять давати Україні гроші і зброю, війна припиниться", – Віктор Орбан

Політика  27 грудня 2022 року, 19:40 2382

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан вважає, що українці можуть воювати доти, доки США підтримуватимуть їх зброєю і грошима. Про це він сказав в різдвяному інтерв’ю виданню Magyar Nemzet, повний текст якого був опублікований 27 грудня.

Орбан зазначив, що цей рік був найнебезпечнішим за останні тридцять років. За його словами, Угорщина зіткнулася з небезпекою бути втягнутою у війну в Україні, а зростання цін на енергоносії також штовхає країну в небезпечному напрямку.

Читайте також:  Віктор Орбан заявив, що у 2023 році Угорщина й надалі буде залишатися осторонь війни

Віктор Орбан підтвердив позицію Угорщини, що у війні необхідне припинення вогню, а потім мирні переговори.

"Україна може продовжувати воювати тільки до тих пір, поки США підтримують їх грошима і зброєю. Якщо американці хочуть миру, то мир буде", – заявив він.

Щодо позиції Угорщини він зазначив, що Угорщина є "проугорською". "Наша відповідь на питання, чи ми знаходимося на хорошій чи поганій стороні історії, полягає в тому, що ми знаходимося на угорській стороні історії", – пояснив він.

"Ми підтримуємо і допомагаємо Україні, ми зацікавлені у виживанні суверенної України, і ми зацікавлені в тому, щоб росія не становила загрози безпеці Європи. Але ми не зацікавлені в тому, щоб здати всі наші економічні відносини з росією", – підкреслив прем’єр-міністр Угорщини.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0