"Ми ніколи не були настільки близькими до світової війни", – Віктор Орбан

Політика  10 березня 2023 року, 13:57 1094

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан вважає, що імовірність переростання війни в Україні в глобальний конфлікт зростає. Про це він сказав у п’ятницю вранці  в ефірі радіо Kossuth.

"Рік тому ми всі сподівалися, що цей збройний конфлікт не переросте у справжню війну, але війна набагато жорстокіша і жорстокіша, ніж коли вона почалася", – сказав Орбан у відповідь на повідомлення про відправку в Україну перших танків Leopard.

Орбан зазначив, що Угорщина і Ватикан – єдині держави в Європі, які виступають за мир. "Міжнародна громадська думка різко розділилася. Є Захід, а є інші: турки, араби, китайці, африканці, вони закликають до припинення вогню і мирних переговорів", – додав він.

Читайте також:  "росія не може перемогти, але ядерну державу не можна заганяти в кут", – Віктор Орбан

Орбан сказав, що лідери Заходу перебувають у військовій лихоманці. "Німці почали з касок, тепер вони на танках, а зараз вже заговорили про те, щоб відправити винищувачі", – зазначив Орбан.

Прем’єр-міністр Угорщини також не виключив, що західні країни можуть відправити в Україну своїх військових, і попередив, що ризик світової війни став дуже близьким.

"Ми ніколи не були так близькі до того, щоб локальна війна перетворилася на світову", – сказав він. 

Водночас Орбан підкреслив, що Угорщині необхідно розвивати сильну армію.

Нагадаємо, стало відомо, до якого числа Угорщина продовжила термін дії посвідок на проживання для українців.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0