"Російський президент не поїде в жодну країну, де його можуть заарештувати", – угорський дипломат

Політика  4 квітня 2023 року, 19:38 1204

Видача Міжнародним кримінальним судом ордера на арешт президента рф володимира путіна є символічною дією, яка не наблизить закінчення війни в Україні.

Про це сказав заступник міністра зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини, парламентський державний секретар Левенте Модьор.

"Ми переконані, що символічні дії не наблизять завершення цієї війни. Я думаю, що цей конкретний випадок скоріше символічний, тому що, очевидно, російський президент не поїде в жодну країну, де його можуть заарештувати. Отже, це повідомлення, але лише символічне повідомлення", — сказав Модьор.

Читайте також:  Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт путіна: що це означає

За його словами, Будапешт зосереджується на тому, як може надати відчутну допомогу Україні. "Як ми можемо покращити життя тих українських дітей, які відвідують державні школи в Угорщині, і як ми можемо зробити так, щоб вони почувалися комфортніше, спокійніше та більше вдома, тимчасово чи постійно в нашій країні. Ми зосереджені на цьому, а не іншому виді символічної війни, яку веде Євросоюз", — сказав угорський дипломат.

Відповідаючи на питання, чи варто переслідувати володимира путіна в суді, Модьор зазначив, що з усіма людьми, відповідальними за воєнні злочини, мають поводитися згідно із законом.

"Ця позиція Угорщини стосується всіх випадків, незалежно від національності, країни чи будь-якої приналежності. Ми переконані, що врешті-решт справедливість перемагає. Можливо, у більш довгостроковій перспективі, ніж у короткостроковій. Скажімо, ми загалом підтримуємо справедливість, як би важко її не було досягти. Але це те, що ми думаємо і це те, що ми озвучуємо з початку цього конфлікту", — сказав він.

Нагадаємо, нещодавно Сійярто згадав про Закарпаття і заявив, що Угорщина не підтримає вступ України в ЄС.

Джерело: Суспільне
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0