Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 300 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 700+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 14 300+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 18 800+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Сергій Герасимюк очолив "Народний фронт" Мукачева

Сергій Герасимюк очолив "Народний фронт" Мукачева
У Мукачеві завершено процес створення партійної організації Політичної партії «Народний фронт». На установчих зборах було прийнято рішення про створення Мукачівської міської організації Партії та...

У Мукачеві завершено процес створення партійної організації Політичної партії «Народний фронт».

ВІДЕО ДНЯ

На установчих зборах було прийнято рішення про створення Мукачівської міської організації Партії та обрано керівні органи – голову та раду партійної організації. Так, головою Мукачівської міської організації "Народного фронту" обрали депутата міської ради Сергія Герасимюка. Міський осередок легалізовано шляхом реєстрації в місцевому органі юстиції.

Наступним кроком Мукачівської МО «Народного фронту» стане прийом до партійних лав тих, хто висловив таке бажання та своєю громадянською позицією і конкретними справами довів право стояти під прапором «Народного фронту». Відкрито офіс Мукачівської міської організації ПП «Народний фронт» за адресою: м.Мукачево, вул.Пушкіна, 31/2, він працює з 10 до 15 год. Планується також відкриття громадських приймалень, де місцеві жителі зможуть зустрітися з депутатами та іншими представниками «Народного Фронту», вирішити питання, які їх турбують, та висловити свої конструктивні пропозиції з усіх питань соціально-економічного життя територіальної громади.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно